کاملترین اطلاعات درباره انواع بخاری

کاملترین اطلاعات درباره انواع بخاری

فصل زمستان در کشور ما و بسیاری از کشورهای جهان گه سرمایی سرد دارد بخاری و هیتر میتواند فضا را مطلوب وسرما را قابل تحمل کند .شرکت اطمینان هواساز ( اطمینان خشک کن ) با گرداوری کاملترین اطلاعات درباره انواع بخاری سعی دارد تا به خوانندگان و مشتریان خود در انتخاب صحیح هیتر کمک کند …

شما میتوانید با هر وسیله گرمایشی گلخانه و باغچه خود را گرم کنید اما کدام وسیله برای گرم کردن گلخانه میتواند مفید باشد ؟ چه بخاری تهیه کنیم تا به گلهای گلخانه اسیب وارد نکند و فضای گلخانه همیشه بهترین دما را داشته باشد ؟چرا در فصل زمسنان گلهای گلخانه سرمازده و یا پخته میشود ؟ کاملترین اطلاعات درباره انواع بخاری میتواند شما را در این مورد یاری دهد …..

شما میتوانید با استفاده ار هیتر و بخاری های موجود در بازار هوای باغچه و گلخانه خود را گرم کنید . نوع وسیله گرمایشی نیمی از کار است که شما برای گرم کردن گلخانه به کار میبرید ، عایق بندی گلخانه نیز در این امر نقش اساسی ایفا میکند .

مواردی که در گرم کردن فضای گلخانه باید رعایت کرد :

  • مسافت گلخانه و نوع سیستم گرمایشی
  • نوع عایق گلخانه ( عایق بندی )
  • دمای محیط بیرونی گلخانه 

بخاری نقش اساسی در گرم کردن گلخانه دارد اما تنها بخاری نیست که نقش گرم نگهداشتن محیط را برعهده دارد ؛ عایق بندی درست سبب کاهش اتلاف انرژی میشود . نوع هیتر  ، را با توجه به مسافت گلخانه در نظر میگیرند بزرگی و کوچکی گلخانه را حتما هنگام خرید بهاری در نظر بگیرید مثلا در گلخانه ای با مسافت ۳۰متر

حتما باید از هیتر ۱۸۰۰۰ استفاده نمایید .

 

 

مشخصات انواع هیتر در مسافتهای متنوع گلخانه 

یکی از سوالاتی که از مشاورین ما در زمینه بخاری گلخانه ای پرسیده میشود میزان گرمادهی هیتر در انواع مسافت است . شما در مقاله ( کاملترین اطلاعات درباره انواع بخاری ) به حواب کلیه سوالات خود درباره بخاری ها میرسید .

هیتر ۱۶۰۰۰ برای گلخانه ای با  مسافت ۳۰متر 

هیتر ۱۸۰۰۰ برای گلخانه  مسافت ۵۰ متر

هیتر ۱۴۰/۰۰۰ برای گلخانه با مسافت ۱۱۵۰۰ متر 

هیتر ۲۵۰/۰۰۰ برای گلخانه با مسافت ۶۰/۰۰۰ متر  در دونوع ایستاده و خوابیده 

هیتر ۳۵۰/۰۰۰ برای گلخانه با مسافت تقریبی ۱۰/۰۰۰ 

هیتر ۴۵۰/۰۰۰ برای گلخانه با مسافت تقریبی ۱۵۰/۰۰۰ متر 

 

                                                                                          

  کدام هیتر مخصوص سوناست

 

 

 

 

 

برای کاربرد بهتر بخاری در فضای گلخانه بهتر است  مقاله یخ زدگی گلها در گلخانه را نیز مطالعه نمایید .

 

انواع بخاری فضا

بخاری‌های فضا با سوخت فسیلی: این بخاری ها مناسب فضای ازاد است بنابراین به هیچ عنوان در مکانهای بسته نظیر سالنها و گلخانه ها مورد استفاده قرار نمیگیرند . جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله بخاری قارچی ( فضای باز را مطالعه نمایید ).

 

 

 

بخاری مرغداری

بخاری مرغداری : هیتر مرغداری از جمله دستگاه های گرماساز مخصوص سالن های پرورش طیور همانند مرغداری ها میباشد ،بخاری مرغداری ها به بخاری های دودکش داربدون دودکش و جت هیتر تقسیم میشود .

شرکت اطمینان خشک کن تولید کننده انواع بخاری های اطمینان هواساز  مناسب مرغداری ها -سالنهای پرورش مرغ گوشتی -سالنهای پرورش شتر مرغ -سالنهای پرورش مرغ مادر میباشد . 

تاثیر بخاری در مرغداری ها 

هوای گرم و مطلوب در مرغداری ها سبب چاق شدن  مرغها -تخم گذاری بهتر -بزرگ شدن سریعتر میباشد .

امروزه یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین سیستم‌های گرمایشی مورد استفاده در مرغداری‌ها هیتر تابشی مرغداری است. هیتر تابشی دارای مزایای بسیاری است که آن را به یکی از بهترین انواع بخاری مرغداری تبدیل می‌کند. هیتر تابشی هوای اطراف خود را گرم نمی‌کند، بلکه با تابش انرژی گرمایی به صورت مستقیم باعث گرم شدن اشیا می‌شود. انتقال مستقیم گرما باعث می‌شود که مرغ‌ها در معرض وزش باد گرم قرار نگیرند. یکی دیگر ازمزیت‌های هیتر تابشی مرغداری ایمن بودن آن است. به علت حرکت و  پرش مرغ‌ها احتمال برخورد آن‌ها با بخاری‌های دارای شعله‌ی باز زیاد است. به همین دلیل استفاده از بخاری‌های دارای شعله باز در مرغداری‌ها باعث افزایش احتمال آتش سوزی می‌شود.

 

هیتر پرورش قارچ 

سیستم گرمایشی سالنهای پرورش قارچ معمولا از نوع ۱۴۰/۰۰۰ است که بسته به مسافت سالن متفاوت است .

هیتر سالن های ورزشی 

هیتر های سالنهای ورزشی نیز در مدلهای بزرگ و کوچک است که با توجه به مسافت آن متفاوت است البته باید خاطر نشان کرد که بهتر است از متخصصان این امر جهت مشاوره بهتر خرید محصول تماس بگیرید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *