میوه خشک کن خشک کن میوه

میوه خشک کن خشک کن میوه

الوی سیاه ، برای تامین نیاز روزانه‌ به ویتامین 

در میان انواع میوه های خشک ، یک میوه مظلوم و ناشناخته وجود دارد .  آلوی سیاه منبع ویتامین c است .

شاید حتی موقع خرید هم حتی نگاهی به این میوه مهربان نیندازید؛ اما با خواندن این مقاله ، سبد را به دست بگیرید و این میوه را در سبد خرید خود قرار دهید و حتی خشک شده لواشک و  آنرا :

همانطور که میدانید در میان انواع ویتامین ، ویتامین C نقش بسیار مهمی در سلامت انسان دارد. این ویتامین مسئول کنترل دستگاه ایمنی بدن است؛ هم‌چنین ،باعث می‌شود کلاژن به کافی به پوست برسد. در نهایت، باعث بهبود جذب آهن و تولید گلبول‌های قرمز خون می‌شود. بنابراین، مصرف الوی سیاه خشک در طول دوره‌ی نقاهت از بیماری بسیار توصیه می‌شود.

برگه هلو، منبعی عالی برای فیبر

فیبر از آن دست ترکیباتی است که به آسانی در  میوه‌‌های خشک، همانند برگه هلو یافت می‌شود. میزان مصرف در هر وعده‌ نصف فنجان میوه‌ خشک هلو حاوی حدود ۷ گرم فیبر، تقریبا ۳۰ درصد از نیاز روزانه به ویتامین A، و کمی مواد معدنی نظیر مس و پتاسیم است.

همانطور که میدانید مصرف فیبر جهت رفع یبوست و تقویت دستگاه گوارش مفید است.

آلو خشک، بهترین منبع اهن

یکی از فواید شناخته شده‌ی میوه‌ی آلو برای سلامتی، غنی بودن آن از آهن است. یکی از مواد معدنی که در بدن به متابولیسم و سوخت و ساز کمک میکند اهن است.

کمبود آهن به بروز علائم اولیه‌ی کم‌خونی منجر می‌شود، زیرا میزان گلبول‌های قرمز خون و هم‌چنین اکسیژنی که توسط هموگلوبین در گلبول‌های قرمز خون جا به جا می‌شود، کاهش می‌یابد. بنابراین، مصرف آلو خشک به عنوان میان‌وعده ممکن است به تامین آهن ضروری بدن کمک کند.

  استخدام 1000 نفر در امید صنعت

دستگاههای خشک کن امید صنعت بهترین وسیله جهت تهیه میوه خشک بهداشتی میباشد.با خرید یک دستگاه خشک کن سلامتی را برای هموطنان خود به ارمغان بیاورید.

در مقالات بعدی انواع میوه خشک را مورد ارزیابی قرار میدهیم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *