کاملترین جدول کالری میوه خشک

میوه خشک (چیپس میوه) ضامن سلامتی

میوه خشک (چیپس میوه) ضامن سلامتی

میوه خشک (چیپس میوه) ضامن سلامتی است.

شما در طول روز چند بار میوه و سبزی تازه مصرف می کنید ؟ ایا میدانید میوه و سبزی تازه بسیاری از مواد معدنی و املاح مورد نیاز بدن شما را تامین می کند ؟ایا میدانید بدن شما نیاز شدیدی به فیبر دارد و همین فیبر را به راحتی می توانید با خوردن یک میوه تازه تامین نمایید ؟

خوردن میوه های تازه نه تنها املاح و ویتامین بدن شما را تامین می کند ضامن سلامتی شما نیز هستند اما همانطور که میدانید در تمام فصول سال میوه دلخواه یافت نمی شود . باید راهی را پیدا کنیم تا همیشه میوه در دسترس داشته باشیم .فریز و کنسرو کردن میوه تازه فکر معقولی نیست زیرا میوه عطر و مزه خود را از دست میدهد .

میوه خشک بهترین تنقلات برای کودکان شماست زیرا ماندگاری بیشتری دارد و شما میتوانید برای دلبندتان میوه خشک شده را به جای چیبس و پفک و خوراکی های مضر قرار دهید .طعم میوه خشک های نظیر کیوی ، موز ، نارگیل ، انبه و سیب و البالو و قیسی بی نظیر است .البته ما میوه خشک را به افرادی که اضافه وزن دارند پیشنهاد نمی کنیم زیرا کالری بسیار زیادی دارند اما افرادی که با روش های متنوع چاق نشده اند و تمایل دارند کمی چاق شوند ما به آنها مصرف روزی یک فنجان میوه خشک را پیشنهاد میکنیم  . روش دقیق چاق شدن با میوه خشک را مطالعه فرمایید .

در بین مردم این مطلب جا افتاده است که میوه خشک شده ویتامین ندارد .باید جواب این سوال را با روش علمی بدهیم میوه خشک فقط ویتامین C ندارد زیرا ویتامین فرار است اما مابقی املاح و ویتامین ها در میوه خشک شده موجود است .

  راهنمای خرید دستگاه خشک کن میوه

ما به شما پیشنهاد میکنیم بجای تنقلات مضر از میوه خشک شده استفاده نمایید اما یک مطلب خیلی مهم تر را نباید از قلم بیندازیم که میوه خشک را خودتان تهیه نمایید و یا از فروشگاه های مطمئن خریداری نمایید . به بسته بندی روی میوه خشک حتما توجه نمایید زیرا نحوه نگهداری و شرایط تهیه میوه خشک اهمیت زیادی دارد . برای طعم بهتر میوه خشک بسیاری از کارگاهها به آن مواد قندی و افزودنی میزنند .بهتر است از میوه خشک بدون افزودنی استفاده نمایید تا دچار اضافه وزن نشوید .

از طرفی برای ماندگاری طولانی میوه خشک افزودنی معمولی، دی اکسید گوگرد است که برای حفظ میوه و جلوگیری از تغییر رنگ کار می کند.

روش خشک کردن میوه

انواع دستگاه خشک کن کابینتی

۱-خشک کن گیاهان دارویی و قیمت آن

۲-خشک کردن الوچه

۳-دستگاه خشک کن سیر

۴-روش خشک کردن موز

۵-خشک کن گیاهان دارویی

برای بازدید از فروشگاه محصولات اطمینان خشک کن  اینجا کلیک کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *