میوه خشک در چهارفصل

میوه خشک در چهارفصل

در ۴فصل سال میوه خشک داشته باشید با دستگاه خشک کن میوه میوه خشک داشته باشید. اگر دستگاه خشک کن میوه ندارید نگران نباشید ما به شما میاموزیم

چگونه میوه خشک در چهار فصل سال داشته باشید ؟

میوه خشک ، چیبس میوه ، برگه میوه ، البالو خشکه و هر نوع تنقلات قابل خشک شدنی را میتوان براحتی در منزل تهیه کرد به شرطی که کمی حوصله به خرج دهید .

تولید چیبس میوه در منزل

میوه خشک چیست؟ چیبس میوه چیست ؟

میوه خشک شده یا چیبس میوه به میوه هایی که به صورت ورقه یا درسته خشک میشود گفته میشود که میتوانیم به جرات بگوییم مهمانان قدیمی ما بوده اند اما به تازگی دوباره طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

میوه خشک جزو بهترین تنقلات شمرده میشوند زیرا دارای ویتامینهای فراوانی هستند برعکس دیگر تنقلات که به تازگی وارد سفره های ما شده اند این نوع تنقلات از خواص بسیار بالایی برخوردار هستند 

برای خواندن خواص میوه خشک کلیک کنید ….

میوه خشک را میتوانید از میوه هایی که در منزل دارید و کمی شل شده اند و یا اینگه بعد از مهمانی میوه هایی در یخچال باقی مانده اند و میترسید خراب شود تهیه کنید .

تهیه میوه خشک 

میوه ها را بدقت بشویید و با دقت فراوان به برش های باریکی تقسیم کنید قطر ۳تا ۵میلیمتر بهترین سایز برش خواهد بود .حال میوه ها را در سبدی بچینید البته اکر میوه خشک کن دارید به راحتی میتوانید روی سینی بچینید .و دستگاه خشک کن را به برق بزنید و دکمه روشن را فشار دهید .

  نمایندگی خشک کن میوه

اگر میوه خشک کن ندارید چگونه میوه خشک تهیه کنید؟

بدون میوه خشک کن هم میتوانید میوه خشک تهیه کنید میوه ها را روی پارچه و یا در سبدی به ترتیب بچینید و میوه ها را در سایه و یا افتاب پهن کنید .هر روز میوه ها را بچرخانید تا کپک نزند بدین ترتیب شما در چهارفصل سال میوه خشک دارید.

توجه کنید میوه خشک را روی بخاری تهیه نکنید چون بجای میوه خشک ؛میوه پخته خشک شده دارید .

 

تولید چیپس میوه خانگی

روشهای خشک کردن موز

دستگاه خشک کن سیر

خشک کن میوه کارخانه اطمینان

تصاویر میوه خشک توسط دستگاههای خشک کن کارخانه اطمینان خشک کن ( امید صنعت )

 

 

میوه خشک در چهارفصل

میوه خشک در چهارفصل

میوه خشک در چهارفصل

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *