قیمت دستگاه خشک کن کلابی

قیمت دستگاه خشک کن گلابی

قیمت خشک کن گلابی

 

روش خشک کردن گلابی در دستگاه خشک کن  و قیمت خشک کن 

امروزه به هر خشکبار فروشی که سرمیزنیم ،ظروف میوه خشک خود نمایی میکند بالطبع در مهمانی ها هم انواع و اقسام خشک بار من جمله میوه خشک وجود دارد که با قیمت گزافی خریداری شده است.یکی از بهترین و بی دردسر ترین مشاغل خانگی نیز همین تولید میوه خشک است که با خرید مقداری میوه تازه و اسلایس کردن میوه وسپس خشک کردن ان میتوانید صاحب بهترین شغل با درامد ماهیانه حداقل ۵یا ۶میلیون شوید.

گلابی هم در بین میوه های خشک شده طرفداران بسیاری دارد .

دستگاه خشک کن میوه اطمینان هواساز در انواع کابینتی (۱کابینه تا ۵کابینه )و همچنین خشک کن نقاله ای بهترین روش برای تهیه این نوع خشکبار است. این نوع دستگاهها کاملا هوشمند هستند و شما براحتی میتوانید انها را برای زمانهای دلخواه برنامه ریزی نمایید .

جنس دستگاهها از با کیفیت ترین ورق های گالوانیزه و یا استیل که باز هم با سفارش شما عزیزان متغیر است ساخته میشود .جنس سینی و نوع مشعل را شما تعیین مینمایید(ما به مشتریان خود بها میدهیم).امکان تست دستگاه از نزدیک وجود دارد.و شما عزیزان میتوانید ابتدا دستگاه را تست کرده و سپس خریداری نمایید و نیز گارانتی محصولات ما که ۲۴ماهه است این اطمینان را به شما میدهد که از دستگاههای اطمینان هواساز استفاده کرده و مشتری دائمی محصولات ماشوید.

ارسال دستگاه با پست پیشتاز صورت میگیرد و به هر نقطه از جهان که تمایل داشته باشید ارسال میشود ،یکی دیگر از افتخارات ما صادرات به بیش از سی کشور جهان است .

شما مشتری گرامی میتوانید در این قسمت با روش خشک کردن انواع میوه و سبزی اشنا شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *