دستگاه خشک کن میوه

قیمت دستگاه خشک کن میوه

قیمت دستگاه خشک کن میوه

 

این روزها خشک کردن میوه با دستگاه میوه خشک کن امری عادی شده است قیمت دستگاه خشک کن میوه نیز یکی از سوالات کاربران و تولید کنندگان خشک کن و میوه خشک است.

قیمت دستگاه خشک کن

قیمت دستگاه خشک کن به نوع و جنس بدنه دستگاه بستگی دارد و همچنین هر چقدر که دستگاه به روز تر باشد قیمت بالاتری هم دارد

اما خشک کن امید صنعت و قیمت دستگاه تولید کننده میوه خشک :

جنس بدنه خشک کن میوه ،این دستگاه از ورق گالوانیزه و بعضی از دستگاهها از الومینیوم میباشد

همچنین سینی های مشبک ازجنس گالوانیره که باعث طول عمر سینی میشود اما متاسفانه تولید کنندکان دستگاههای خشک کن از پوروفیل در ساخت دستگاه استفاده میکنند که در دراز مدت باعث خرابی دستگاه خواهد شد.

امید صنعت کارخانه تولید کننده انواع خشک کن میوه و سبزی است .

دستگاه خشک کن میوه امید صنعت در انواع کابینتی (۱کابینه تا ۵کابینه )و همچنین خشک کن نقاله ای بهترین روش برای تهیه این نوع خشکبار است. این نوع دستگاهها کاملا هوشمند هستند و شما براحتی میتوانید انها را برای زمانهای دلخواه برنامه ریزی نمایید .

جنس دستگاهها از با کیفیت ترین ورق های گالوانیزه و یا استیل که باز هم با سفارش شما عزیزان متغیر است ساخته میشود .جنس سینی و نوع مشعل را شما تعیین مینمایید(ما به مشتریان خود بها میدهیم).امکان تست دستگاه از نزدیک وجود دارد.و شما عزیزان میتوانید ابتدا دستگاه را تست کرده و سپس خریداری نمایید و نیز گارانتی محصولات ما که ۲۴ماهه است این اطمینان را به شما میدهد که از دستگاههای امید صنعت استفاده کرده و مشتری دائمی محصولات ماشوید.

  خشک کن میوه یک دو سه

ارسال دستگاه با پست پیشتاز صورت میگیرد و به هر نقطه از جهان که تمایل داشته باشید ارسال میشود ،یکی دیگر از افتخارات ما صادرات به بیش از سی کشور جهان است .

شما مشتری گرامی میتوانید در این قسمت با روش خشک کردن انواع میوه و سبزی اشنا شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *