قیمت دستگاه خشک کن سبزی صنعتی

قیمت دستگاه خشک کن سبزی صنعتی

قیمت دستگاه خشک کن سبزی صنعتی

قیمت دستگاه خشک کن سبزی صنعتی نیز مانند دستگاه خشک کن سبزی نیمه صنعتی با توجه به نوع سوخت و تابلو برق دستگه مشخص میشود .

در دنیای کنونی ما برای هر عملی دستگاهی طراحی شده است .در صنایع غذایی نیز از دستگاه استفاده میکنیم .خشک کردن سبزی نیز نیاز به دستگاه خشک کن سبزی داریم قیمت دستگاه خشک کن سبزی صنعتی نیز با توجه به سود اوری بالایی که دارد بسیار به صرفه است.

خرید دستگاه خشک کن سبزی نیز مانند بقیه دستگاههای تولید شده با توجه به تولید محصول و کیفیت بالای آن ومیزان سود دهی آن سبب شده است تا ماشین الات خشک کن طرفداران زیادی پیدا کند.

در گذشته شرکت امید صنعت در طول سال شاید در حدود ۵۰الی ۶۰ دستگاه خشک کن سبزی صنعتی را به فروش میرسانید اما در دهه اخری ماهیانه حدود ۱۰۰دستگاه خشک کن میوه و سبزی را به کشورهای همسایه صادر میکندو

کیفیت دستگاه خشک کن سبزی از اهمیت بالایی برخوردار است ،زیرا این محصول مدام در حال رطوبت گیری است و جنس دستگاهها و تجهیزات به کار رفته در دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است.

سبزی خشک شده با دستگاه خشک کن

سبزی خشک یکی از مواد غذایی پرکاربرد در غذاهای ایرانی است زیرا بیشتر غذاهای ایرانی از سبزی خشک شده تولید میشود ؛ انواع دمنوش ها که از گیاهان خشک شده تولید میشود یا ادویه جات خشک شده مثل انواع فلفل و …همگی نیاز به دستگاه خشک کن سبزی و گیاهان دارد.

یکی از دلایلی که سبب شده مردم دوباره به سمت خشک کردن مواد بروند اینست که خشک کن های انجمادی و کلا نگهداری مواد بوسیله فریز کردن به سود نخواهد بود زیرا بیشتر از ۶ماه نمیتوان انرا نگهداری کرد.

نگهداری سبزی خشک بسیار راحت است حمل کردن سبزی خشک نیز اسان است .

تولید صنعتی سبزی خشک

تولید سبزی خشک در چند سال اخیر ساده تر شده است زیرا در گذشته زمان زیادی را صرف میکردند تا سبزی خشک شود .چندین روز باید سبزی را پهن میکردند تا خشک شود اما امروزه در دستگاه خشک کن سبزی صنعتی این کار به اسانی انجام میشود.

کارخانه خشک کن اطمینان یکی از بزرگترین تولید کنندگان خشک کن سبزی در ایران است و بیشترین تولید دستگاه خشک کن سبزی صنعتی را که در ظرفیت ۳۰کیلو الی ۵تن است را به خود اختصاص داده است .به جرات میتوانیم بگوییم دارای کیفیت عالی نسبت به سایر رقبای خود در سطح کشور دارد و نیز خشک کن صنعتی سبزی اطمینان برابر است با دیگر رقبای خشک کن در سطح جهان.

ما نیاز تمامی مارخانجات و کارگاههایی را که به امر خشک کردن سبزی میپزدازد را برطرف نموده ایم.

عملکرد دستگاه خشک کن سبزی

دستگاه خشک کن سبزی با یک حرارت متعادل در شرایط کاملا استاندارد و بدور از الودگی ؛ هرگونه رطوبت را از محصول گرفته وسبزی خشک تولید میکند. دستگاه خشک کن سبزی به طور اختصاصی فقط برای خشک کردن سبزی جات است مگر خشک کن امید صنعت که کار را برای کاربران راحت کرده است .

  هیتر صنعتی 140000 کیلوکالری

دستگاه خشک کن سبزی جات اطمینان را میتوانید برای خشک کردن گیاهان دارویی ، خشک کردن گلهای زینتی ، خشک کردن گیاهان صحرایی ، خشک کردن هر نوع ادویه مورد استفاده قرار دهید .

قیمت دستگاه خشک کن سبزی صنعتی بسیار مناسب است زیرا این دستگاه دارای کیفیتی بالاست و نیز بسیار سود اور است.

انواع دستگاه سبزی خشک کن

سبزی خشک کن های کارخانه امید صنعت ( اطمینان سابق ) در دو مدل کابینتی و تونلی تولید میشود .مدل کابینتی این گروه محصولات بر اساس تعداد سینی تقسیم میشود و نیز نوع سوخت و سیستم برق این دستگاه که بر اساس نوع سوخت میتوان خشک کن سبزی برقی و گازی و همچنین بر اساس نوع سیستم تابلو برق که به تمام هوشمند و نیمه هوشمند و معمولی تقسیم میشود .

دستگاه خشک کن سبزی کابینتی مناسب خشک کردن تا ۵تن در ساعت است اما اگر مقدار بیشتری داشتید جای نگرانی نیست از نوع خشک کن سبزی تونلی استفاده کنید زیرا تا بیش از ۶۰تن را جوابگو است

کارخانه امید صنعت تولیدات متنوعی دارد که میتوانیم با اطمینان بگوییم کارافرینی با دستگاه خشک کن سبزی امید صنعت مشکل بیکاری را تا حدود زیادی برطرف میکند .

خانمهای خانه دار که قصد دارند درامد زایی کنند میتوانند اقدام به خرید دستگاه خشک کن سبزی خانگی نمایند تا در اولین ماه به همراه سودی که عایدشان شده است پول خرید دستگاه سبزی خشک کن را به طور کامل بدست اورند.

کشاورزان و باغدارانی که هر ساله بر اثر فروش نرفتن محصولشان دچار ضرر میشوند با خرید یک دستگاه خشک کن سبزی صنعتی و نیمه صنعتی میتوانند نه تنها تبدیل به تولید کننده میوه و سبزی شوند تبدیل به بزرگترین تولید کننده خشک بار شوند . خشکبار مخصوصا سبزی خشک که در ۱۲ ماه سال به صورت مداوم مشتری دارد میوه خشک نیز در زمستان و پاییز الخصوص یلدا و نوروز دارای بیشترین مشتری است .

دستگاه خشک کن سبزی صنعتی طوری طراحی شده است که دستگاهها به راحتی دچار خرابی نشوند 

قیمت دستگاه خشک کن سبزی صنعتی امید صنعت ،نسبت به کارایی و کارکرد محصولات بسیار مناسب است .

 کلیه دستگاههای خشک کن اطمینان با گارانتی معتبر فروخته میشود به همین منظور این اطمینان به تمامی مشتریان داده شده است که ۲۴ساعته پشتیبانی خواهیم داشت.

همچنین دستگاهها قابل تست گیری هستند و مشتریان میتوانند از نزدیک دستگاه را تست کنند.

استفاده از دستگاه خشک کن سبزی صنعتت ( اطمینان)  نیز بسیار راحت است و شما خریداران محترم تنها کافی است تا طبق دستورالعمل های دستگاه و نظر کارشناسان عمل کنید.

اموزش استفاده از خشک کن 

جهت اطلاع از قسمت دستگاه خشک کن سبزی صنعتی اطمینان  و همچنین مشاوره برای خرید دستگاه های مختلف صنعتی و سفارش محصولات می توانید با شماره تلفن های درج شده در قسمت تماس باما در سایت تماس بگیرید.

قیمت دستگاه خشک کن سبزی صنعتی

 

 

 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *