فروش اسلایسر خرد کن خلال کن

فروش انواع دستگاه اسلایسر خرد کن خلال کن تولید کارخانه اطمینان خشک کن اولین تولید کننده خشک کن در کشور 

 

دستگاه ۵۰کیلویی اسلایسر

دستگاه ۱۰۰کیلویی اسلایسر

دستگاه اسلایسر ۲۰۰کیلویی

اسلایسر چیست ؟

برای تهیه انواع غذاها و سالادها ؛ تهیه کردن میوه خشک ؛ پخت مربا اولین کاری که باید انجام دهیم چیست ؟ یک چاقوی تیز در اشپزخانه میتواند بهترین دستیار شما باشد .اما اگر بخواهید کمی به برشهایمان نظم و ترتیب بدهیم باید از دستگاه استفاده کنیم . اشپزی کردن یکی از لذت بهش ترین کارهای دنیاست به شرطی که مواد اولیه و ابزار کار را داشته باشید . یک چاقوی تیز سرعت انجام کار را چندین برابر میکند اما اگر مقدار زیادی از میوه و …داشته باشیم دیگر چاقوی تیز کارامد نخواهد بود در آن موقع یک دستگاه خوب همه کاره میتواند ساعاتی هوش برایمان به ارمغان بیاورد .سرعت ، ظرافت ، یک دست بودن ارزوی هر کسی است .

اسلایسر چیست ؟ اسلایسر وسیله ای برای خرد کردن ، خلال کردن ، رنده کردن ، نگینی کردن و ورقه کردن مواد است . این دستگاه معمولا ار جنس استیل است اما در انواع پلاستیکی و گالوانیزه نیز تولید میشود .

کاربرد اسلایسر

اسلایسر در اشپزخانه بهترین دستیار برای یک اشپز است زیرا برای طبخ یک غذای لذیذ باید زیبایی آنرا نیز در نظر بگیریم .دستان هنرمند یک بانوی اشپز و یا در رستوران ها و هتل ها وقتی معجزه خود را نشان میدهد که مواد کاملا یکدست و یک اندازه در غذا استفاده شده باشد .

هویچ خلال شده و نگینی شده ، سیب زمینی ورقه شده و یا خلال شده ، پیاز خلالی و… در غذا وقتی خود را به زیباترین حالت نمایان میکند که یک دست و یک اندازه باشد ، حالا در کنار زیبایی کار سرعت نقش اساسی را ایفا میکند .

طراحان و مهندسان در سراسر دنیا تنها هدفشان جلب رضایت مشنریان و کاربران دستگاه هاست .یک اسلایسر خوب باید بتواند در عین زیبایی و ظرافت دستکاه از استحکام کافی برخوردار باشد و با تیغه های محکمی که معمولا فولادی  استیل هستند بتواند در اشکال مختلف نیز مواد را برش دهد .

از اسلایسر در منازل ، کارخانه های بزرگ و کوچک ، هتل ها ، اشپزخانه ها ، کترینگ ها ، عطاریها و… استفاده میکنند .

اطمینان خشک کن تولید کننده انواع اسلایسر خانگی و صنعتی و نیمه صنعتی میباشد . نوع خانگی کوچگ وظریف است و برای مصارف خانگی تا ۵۰کیلو را در ساعت ساپورت میکند ؛ اما نوع صنعتی و نیمه صنعتی تا ۲۰۰کیلوگرم در ساعت حنی میوه ها و سبزیجات با بافت بسیار ضخیم را نیز به راحتی برش میدهد .برای دیدن فیلم اسلایسر کیلیک کنید ….