دستگاه ابرخشک کن 4000RG

طرز کار خشک کن میوه

 طرز کار خشک کن میوه چگونه است 

همیشه این سوال پیش میاید که طرز کار خشک کن میوه چگونه است و خشک کن چه مزیتی بر فر دارد چرا نمیتوانیم بجای صرف هزینه برای خرید یک دستگاه از فر کاز استفاده کنیم ؟جواب شما را خواهیم داد.

دستگاههای خشک کن آب میان‌بافتی مواد غذایی را بدون هیچ پختی خشک می‌کنند. این دستگاهها برای انجام این فرایند به المنت حرارتی و فن سیر کوله مجهزند. المنت حرارتی گرما تولید می‌کند و فن سیرکوله  گرمای تولیدشده را داخل دستگاه به‌گردش درمی‌آورد.

اما فر میوه یا هر ماده ای را که در داخل آن گذاشته میشود را میپزدخب طبیعی است که در هنگام طبخ بسیاری از مواد مغذی داخل میوه ازبین میرود و طعم و مزه آنها نیز عوض میشود.طی بررسی های بعمل امده مشخص شد که میوه هایی که در داخل خشک کن خشک کن خشک شده اند به مرابت با کیفیت تر و خوش طعم تر از انهاییست که در فر خشک شده است.

طرز کار خشک کن میوه را پس از خرید خشک کن اطمینان هواساز به همراه کاتالوگ دستگاه خشک کن همکاران ما به شما اموزش رایگان خواهند داد.همچنین هرگونه تست توسط مشتری امکان پذیر است وشما مشتری عزیز میتوانید از نزدیک با طرز کار دستگاه خشک کن اشنا شده و دستگاه را خودتان تست نمایید.

مزیت دستگاه خشک کن اطمینان هواساز به نمونه های دیگر

این دستگاه محهز به سیستم گردش هوا بوده و با فن تعبیه شده در دستگاه تمام قسمت های دستگاه راپوشش میدهد.همچنین بی صدا ترین نوع دستگاه در بازار است.پس در هر نقطه از محل کار یا منزل میتوانید انرا قراردهید.

سینی های دستگاه دارای فواصل استاندارد هستند وبراحتی هر نوع ماده ای را میتوان در انها خشک کرد و نیز متحرک هستند.

گاری حمل سینی از دیگر مزیت های دستکاه اطمینان هواساز به سایر دستگاهها ست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *