دستگاه خشک کن میوه 50کیلویی

دستگاه میوه خشک کن ۵۰کیلویی

دستگاه میوه خشک کن ۵۰کیلویی

دستگاه میوه خشک کن کوچک خانگی  ۵۰کیلویی  بهترین و متاسب ترین دستگاه خشک کن برای کسب و کارهای خانگی و مناسب کارگاههای کوچک است .این دستگاه از نظر ابعاد طوری طراحی شده است که براحتی از درب ورودی منازل داخل و خارج میشود و از طرفی بسیار سبک است نا دستگاه را حتی از طریق از پله نیز جابجا کرد .این مدل دستگاه را میتوان برای خشک کردن ۵۰کیلوگرم میوه که از نظر هسته دار بودن و بدون هسته و با هر انداره ای بتوان براحتی خشک کرد. دستگاه ۵۰کیلویی میوه خشک کن مانند دستگاههای دیگر نیست که با تایمر کار کند بلکه خشک کن های میوه طراحی شده جدید با ستسور دما و رطوبت کار میکند تا کوچکترین رطوبتی در محصول میوه خشک باقی نماند .

دستگاه خشک کن میوه ۵۰ کیلوگرم کاربرد زیادی در منازل دارد به دلیل کوچگی ابعاد از درب ورودی به راحتی میتوان عبور داد و همچنین این دستگاه بقدری سبک است که یک نفر براحتی میتواند انرا از پله ها بالا و پایین ببرد . چرخ های تعبیه شده در زیر دستگاه به جهت راحتی حمل دستگاه است بطوری که حنی دستگاه چند تنی را براحتی میتوانید جابجا نمایید . سینی های دستگاه در عین مشبک بودن و ضد زنگ بودن دارای چرخ است تا براحتی بتوان از اولین مرحله تا پایان کار  کاربر دستگاه را همراهی نماید . 

دستگاه میوه خشک کن 50کیلویی

کاربرد دستگاه خشک کن ۵۰کیلو گرمی

کارگاههای کوچک و منازل یکی از طرفداران این دستکاه میباشند زیرا خشک کن ۵۰کیلویی در عین کوچکی و جمع و جور بودن قابلیت استفاده چندین بار در طول شبانه روز را دارد مثلا برای خشک کردن میوه ای که به طور معمول در هوای ازاد به ۷روز زمان برای خشک شدن نیاز دارد در دستگاه خشک کن میوه این مدت زمان به ۷الی ۸ساعت تقلیل میابد و کاربر خشک کن در طول شبانه روز میتواند بارها از این دستکاه استفاده نماید .

  آموزش میوه خشک با خشک کن

دستگاه خشک کن در مدلهای ایرانی طوری طراحی شده است که هم سینی ها اندازه کوچکی دارد و هم دستکاه بسیار بزرک به نظر میرسد اما دستگاه خشک کن کارخانه اطمینان خشک کن طوری طراحی شده است تا در عین اینگه ۵۰کیلو را براحتی  در خود جای میدهد ابعاد دستگاه کوچک است تا در هر مکانی بتوان براحتی جای داد و این اقدام ما در جهت تحقیقاتی که در طی چندین سال از مشتریان خشک کن داشته ایم انجام داده ایم. مصرف برق در دستگاه خشک کن میوه ۵۰کیلویی بسیار کم است شاید مصرف برق آن به اندازه یک لامپ مهتابی باشد پس با خیالی راحت میتوانید از دستگاه خشک کن استفاده نمایید .

 

دستگاه میوه خشک کن 50کیلویی

مشخصات دستگاه خشک کن ۵۰کیلویی

ولتاژ دستگاه میوه خشک کن  : ۲۲۰ ولت ( برق خانگی ) 

توان دستگاه  : ۱۰۰۰ وات 

وزن دستگاه : ۵۰-۶۰ کیلوگرم

ابعاد دستگاه برحسب سانتی متر : ۶۰*۸۰*۱۰۰

 

دستگاه میوه خشک کن 50کیلویی

چه موادی را میتوان با دستگاه خشک کن ۵۰کیلویی خشک کرد ؟

دستگاههای خشک کن را برای خشک کردن انواع میوه های گرمسیری و سرد سیری ، خشک کردن انواع مرکبات ؛ خشک کردن انواع سبزیجات ، خشک کردن گیاهان دارویی ، خشک کردن انواع صیفی جات ، انواع تنقلات ، تخمه ، پسته فندق ، بادام و همچنین خشک کردن انواع چای ، دمنوش های گیاهی ، انواع غذاها را میتوان با این دستگاه خشک کرد. انواع لبنیات و کشک و قره قروت را میتوان با دستگاه خشک کن خشک کرد.

 

این دستگاه تنها برای خشک کردن میوه و سبزی جات استفاده نمیشود بلکه برای خشک کردن انواع سفال ، صابون ، پنبه ، نخ ، پارچه و ….را خشک کرد.

برای سفارش کالا با شماره های ۰۹۱۹۸۲۰۱۲۷۸ و ۰۹۱۹۸۲۰۱۲۷۶

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *