دستگاه خشک کن

دستگاه خشک کن

دستگاه خشک کن

دستگاه خشک کن چیست و چند نوع خشک کن داریم ؟

در گذشته های دور تهنا وسیله های خشک کردن خورشید و گرمای بخاری بود اما با پیشرفت تکنولوژی خشک کن ها بر تعدادشان افزوده شد بطوری که این روزها تعدادشان قابل قیاس با گذشته نیست و هر روز بر تعدادشان افزوده میشود .

خشک کن چیست : خشک کن وسیله ای برای خشک کردن هر چیزی است  یا به عبارتی دیگر وسیله ای که برای خشک کردن جسم مورد نظرماست خشک کن میگویند . خشک کن میوه ، خشک کن سبزی ، خشک کن گوشت ، خشک کن حوله و لباس و ….

 

خشک کن میوه 

خشک کن های میوه و سبزی و گوشت در انواع مدلهای متنوع تولید میشود این دستگاههای خشک کن را شما میتوانید در مدلهای محفظه ای کابینتی ، تونلی ، کانتینیوس ، انجمادی ، افتابی  و …میباشد .

 ماشین الات خشک کن ، برای خشک کردن هر نوع میوه  طراحی  شده است مدل طراحی آن طوری است که انواع میوه  را با هر اندازه و بافتی به راحتی خشک میکند .

برای اشنایی با انواع خشک کن های میوه کلیک کنید ….

خشک کن سبزی جات

این ماشین  خشک کن مناسب ترین وسیله جهت خشک کردن انواع سبزیجات میباشد انواع سبزی جات را براحتی میتوانید در این دستگاه خشک کنید .

برای اشنایی با خشک کن سبزی کلیک کنید ….

خشک کن لواشک

دستگاه خشک کن لواشک ، جهت خشک کردن انواع لواشک الو ، سیب ، هلو ، لواشک چند میوه ، لواشک زرد الو ، انواع البالو خشکه ، قیسی ، الوبخارا را در این دستگاه خشک میکنند جهت مطالعه درباره نحوه کار خشک کن لواشک کلیک کنید 

خشک کن علوفه 

خشک کن علوفه در شهرهای مرطوب مثل شهرهای شمالی و شهرهای جنوبی ایران که هوای شرجی دارد استفاده میشود در این دستگاه هوای گرم از بین علوفه به صورت غیر مستقیم عبور داده یشود و علوفه را خشک میکند 

  هیتر ازمایشگاهی هات پلیت

خشک کن حبوبات

دستگاه خشک کن حبوبات وسیله ای کاملا مناسب برای خشک کردن انواع حبوبات است مانند نخود لوبیا ، عدس ، لپه و …ماشین خشک کن این دستگاه تونلی است برای اشنایی با طرز کار ماشین تونلی خشک کن کلیک کنید …

خشک کن گوشت 

انواع گوشت مرغ و ماهی و گوشت قرمز و هر نوع گوشتی را که مد نرتان است را در این ماشین خشک کنید 

برای اشنایی با خشک کن گوشت کلیک کنید

….

خشک کن لباس

خشک کن لباس نیز برای خشک کردن هر نوع لباس ، پارچه ، ملحفه ، پتو ،الیاف طبیعی و مصنوعی بکار میرود .

این دستگاه با کمک نیروی گریز از مرکز کار میکند و اب را از میان بافت لباس با سرعت زیاد خارج کرده و از دستگاه خارج میکند و لباسها را تقریبا خشک تحویل میدهد .

خشک کن حوله 

این وسیله جهت خشک کردن انواع حوله بکار میرود که در حمام های لاکچری تعبیه میشود به غیر از عمل خشک کردن حوله در فصل زمستان به گرمای حمام نیز کمک میکند .

خشک کن لاک 

لاک خشک کن هم وسیله ای برای خشک کردن سریع لاک و ناخن های کاشته شده در ناخن است که با سرعت بالای خود در خشک کردن همه را شگفت زده میکند با  لامپ های UV که قدرت هر کدام ۹ وات بوده ساخته شده است. 

خشک کن فرش

دستگاه خشک کن فرش لوله ای  مورد استفاده در قالیشویی ها میباشد که با نیروی گریز از مرکز کار میکند .برای مطالعه درباره نحوه کار این خشک کن کلیک کنید …

 

خشک کن لجن

وسیله ای برای خشک کردن لجن میباشد البته کارخانه اطمینان خشک کن آنرا تولید نمیکند فقط جهت اشنایی خوانندگان عزیز منتشر شده است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *