دستگاه خشک کن میوه 40 کیلویی

 

دستگاه خشک کن میوه ۴۰ کیلویی

مشخصات دستگاه خشک کن میوه ۴۰ کیلویی

میوه خشک کن ۴۰ کیلویی را با این ابعاد خریداری نمایید

طول ۶۰ سانت
عرض ۱ متر
ارتفاع  ۲/۳۰

 

ایده آل برای کسب و کارهای کوچک، مناسب برای استفاده خانگی، ابزار ارزشمند برای آزمون های آزمایشگاهی. برای غذا، میوه و سبزیجات، مغازه داران گیاهی که با محصولات گوناگون و یا منحصر به فرد برخورد می کنند.

با قابلیبت خشک کردن  میوه هایی مانند سیب ، زردآلو ، آلبالو ، موز ، توت ، کیوی ، انجیر، انبه ، هلو ، لواشک ، لیمو ، انگور ، خرما ، حبوبات ، پیاز ، انجیر ، زرشک ، زعفران ، شلتوک ، شوید ، کشمش ، گلابی ، آناناس ، توت فرنگی ، گوجه فرنگی ، خرمالو و قارچ و همه میوه جات که می توان خشکشان کرد.

تعداد سینی معمولا در میوه خشک کن های خانگی از ۶عدد شروع میشود تا تقریبا چیری حدود ۱۵عدد سینی و معمولا  جنس سینی در دستگاه میوه خشک کن گالوانیزه است که الیاژی کاملا مستحکم در برابر فرسایش و زنگ زدگی است .

رنگ بکار رفته در دستگاه از بهترین نوع رنگ کوره است گه در برابر حرارت پوسته پوسته نمیشود .

میوه خشککن ۴۰کیلویی یکی از پرفروس ترین دستگاههای میوه خشک کن در بازار است زیرا خانم های خانه دار نیز برای تهیه انواع برگه میوه و چیبس میوه این مدل دستگاه خریداری میکنند.

حتی در عطاریها ، اکثرا بجای خرید داروی گیاهی خشک شده خودشان یک دستگاه خشک کن ۴۰کیلویی میوه را در گوشه ای از مغازه تعبیه کرده اند تا دیگر نیازی به خرید دارئی گیاهی خشک شده نداشته باشند .

حتما با علم زالو درمانی وروغن زالو  وخراطین اشنا شده اید و خشک کن ها بهترین وسیله برای خشک کردن کرم خاکی و زالو هستند که مصارف پزشکی بالایی دارند.

 

 

 

فروشگاه محصولات امید صنعت

 خشک کن برقی۴۰RG

خشک کن گازی ۴۰RG