دستگاه خشک کن میوه کارگاهی

دستگاه خشک کن میوه کارگاهی

دستگاه خشک کن میوه کارگاهی مناسب چه نوع دستگاهی است این یکی از سوالاتی است که بارها و بارها از مشتریان خود میشنویم … دستگاه های خشک کن میوه انواع متنوعی دارد ولی براستی از چه دستگاهی استفاده کنیم که مناسب کارگاه و یا کارخانه ما باشد ؟ خشک کن گازی باشد و یا برقی ؟ یک کابینه باشد و یا دو و یا سه کابینه ؟ اینها تمام سوالاتی است که مشتریان ما باید هنگام خرید دستگاه در نظر بگیرند .

قبلا راجع به نخوه راه اندازی کارگاه خشک کن میوه صحبت کردیم گفتیم برای راه اندازی کارگاه تولیدی میوه خشک  ، متراژ کازگاه باید چقدر باشد ؟ 

پارامترهای کارگاه خشک کن میوه

یک کارگاه میوه خشک کنی اصلا نیازی نیست بزرگ باشد میتواند در عین کوچکی کامل  و بروز باشد کارگاه خشک کن میوه پارامترهای مختلفی دارد

 • یک گارگاه مناسب 
 • مکانی برای شستن و نگهداری میوه تازه و خشک
 • وان شستشوی مواد
 • دستکاه هسته گیر
 • دستگاه اسلایسر 
 • دستگاه هسته گیر
 • دستگاه خشک کن 
 • دستگاه بسته بندی

کارگاه مناسب خشک کردن مواد

مکانی برای شستن و نگهداری میوه تازه و خشک

قبلا به طور مفصل در این باره صحبت کردیم اما باید بگوییم  کارگاه میوه خشک کنی از مساحتی در حدود ۶ متر الی ۱۰۰متر میتواند باشد .شما میتوانید در یک اتاق کوچک و یا یک پارکینک شروع کنید  فرقی نمیکند اما این مکان طوری باشد که بتوانید دستگاه های نام برده در بالا را براحتی در آن جای دهید .

وان شستشوی مواد

وان شستشوی مواد یکی دیگر ار دستکاه های مورد استفاده در کارگاه میباشد .همانطور که میدانید میوه و سبزی برای بدن بسیار مفید است اما از طرفی چون در معرض الاینده های محیطی چون گرد و غبار سموم و افت کش ها قرار دارد باید قبل از خشک کردن شسته شود .

  کسب درامد با خشک کن میوه

مزیت وان شستشوی مواد

 1. پاک سازی: این مرحله شامل جدا کردن تمامی برگ های اضافه، چوب ها و گل و لای های موجود در بین سبزی می باشد.
 2. انگل زدایی: شستن سبزی و میوه توسط مواد ضدعفونی کننده
 3. میکروب زدایی: مرحله دوم ضدعفونی محصولات توسط محلول های ضدعفونی
 4. آب کشی نهایی: در این مرحله به وسیله آبکشی که انجام می شود اثرات مواد شیمیایی کاملا از بین می رود.

اسلایسر 

اسلایسر چیست : اسلایسر دستگاهی است برای خرد کردن اسیاب کردن و چیبس کردن و نگینی کردن میوه ، که الیته بستگی به تعداد تیغه های دستگاه دارد دستگاه اسلایسر اطمینان خشک کن تمام این موارد را با تیغه های فولادی اش انجام میدهد ظرفیت دستگاه اسلایسر ۱۰کیلودر هر ساعت ، ۵۰ کیلو در هر ساعت ،۱۰۰ کیلویی و ۲۰۰کیلویی میباشد .

دستکاه هسته گیر

هسته گیر یکی دیگر از دستگاههای مورد استفاده در کارگاه خشک کن می.وه و سبزی است همانطور که میدانیم بسیار ناخوشایند است هنگام خوردن میوه ناگهان هسته میوه سبب درد دندانمان شود پس هسته میوه ها را با هسته گیر  جدا کنید برای خرید هسته گیر کلیک نمایید.

 

دستگاه خشک کن  میوه و سبزی

این دستگاه نیر همان گونه که از نامش پیداست برای خشک کردن و ابگیری مواد استفاده میشود ، دستگاه های خشککن میوه و سبزی در انواع مدلها تولید میشود 

 قبلا در باره خشک کن ها به طور مفصل صحبت کردیم میتوانید برای اشنایی با خشک کن ها کلیک گنید 

 

کارخانه اطمینان خشک کن ( اطمینان هواساز ) اولین تولید کننده خشک کن میوه و سبزی در کشور

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *