قیمت خشک کن سبزی

دستگاه خشک کن میوه و سبزی

دستگاه خشک کن میوه و سبزی

دستگاه خشک کن میوه و سبزی ، در سه نوع خانگی نیمه صنعتی و صنعتی تولید میشود.

خشک کن میوه و سبزی خانگی 

 نوع خانگی شامل خشک کن میوه ۳۰کیلوییتا ۷۰کیلویی است تعداد سینی در آن از ۶ عدد تا ۲۰عدد متغیر است .

خشک کن سبزی و میوه نیمه صنعتی

انواع خشک کن نیمه صنعتی تا صنعتی دارای گاری حمل چرخ میباشد  و تعداد سینی از ۲۰ تا ۱۴۰عدد است.

خشک کن صنعتی میوه و سبزی

دستگاه خشک کن مدل صنعتی از ۱۱۰کیلو تا ۵۰۰۰کیلویی موجود است که این نوع از دستگاه مناسب جهت کارخانجات و کارگاههای بزرگ تولیدخشکبار است.

 

قیمت دستگاههای خشک کن امید صنعت نسبت به دیگر شرکتها پایینتر است و از طرفی جنس دستگاه در برابر دیگر شرکتها ، قابل مقایسه نیست ،جنس دستگاه از ورق های گالوانیزه و استیل که با سفارش مشتریان گرامی تولید میشود متفاوت است.دستگاه های خشک کن از ۲میلیون تومان شروع شده و تا ۱۰۰میلیون تومان میباشد.که البته قیمتها نیز با توجه به ابعاد و گنجایش دستگاه متغیر است .اما نکته مهمی که وجود دارد این است که در تمام دستگاههای خشک کن سبزیجات سیستم سیرکولار و همچنین PLCهوشمند تعبیه شده است.همچنین دستگاه مجهز به سنسور رطوبت است ومیزان رطوبت را در دستگاه اندازه گیری میکند.از دیگر مزایای دستگاه سینی های آن است که اولا متحرک هستند و ثانیا بدلیل یک تگه بودن سینی از نظر جذب رطوبت غیر قابل نفوذ است.

دستگاه خشک کن میوه و سبزی امید صنعت در سه نوع خانگی ، نیمه صنعتی وصنعتی را با ۱۸ماه کارانتی و۱۰سال خدمات پس ار فروش خریداری نمایید.

خشک کردن هرنوع میوه و هر نوع سبزی

شما میتوانید انواع سبزی مانند : شوید ، جعفری ، تره ، سبزی اشی، سبزی کوفته ای، سبزی های کوهی و …را با دستگاه خشک کن امید صنعت خشک کنید.

چیبس ساز انواع میوه

دستگاه چیبس میوه

دستگاه خشک کن میوه گرمسیری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *