قیمت خشک کن سبزی

دستگاه خشک کن میوه و سبزی

دستگاه خشک کن میوه و سبزی

دستگاه خشک کن میوه و سبزی ، در سه نوع خانگی ،  نیمه صنعتی و صنعتی تولید می شود.

خشک کن میوه و سبزی خانگی 

 نوع خانگی شامل خشک کن میوه ۳۰کیلویی تا ۷۰کیلویی است تعداد سینی در آن از ۶ عدد تا ۲۰عدد متغیر است

 

خشک کن سبزی و میوه نیمه صنعتی

خشک کن میوه و سبزی نیمه صنعتی از ۷۰کیلوگرم تا ۲۰۰کیلویی است .این میوه و سبزی خشک کن مناسب برای کارگاههای تولید خشکبار می باشند .مشکلی که در این دستگاهها وجود دارد حمل آن است که کارخانه اطمینان خشک کن ( امید صنعت ) مشکل را برطرف کرده است و کلیه دستگاهها را از مدل خانگی تا ابر میوه خشک کن ها را مجهز به چرخ کرده است .تعداد سینی ها در این مدل دستگاهها از ۲۰ عدد سینی گالوانیزه مشبک تا ۱۴۰ عدد متغیر است .

جهت آشنایی و خرید دستگاههای خشک کن نیمه صنعتی لطفا کلیک کنید

خشک کن صنعتی میوه و سبزی

دستگاه خشک کن صنعتی میوه و سبزی با ظرفیت متغیر از ۲۰۰ تا ۵۰۰۰ کیلو می باشد . کاربرد دستگاه میوه خشک کن صنعتی در کارخانه های تولید خشکبار است .

 

قیمت دستگاههای خشک کن میوه اطمینان خشک کن  نسبت به دیگر شرکتها پایین تر است و از طرفی جنس دستگاه در برابر دیگر شرکتها ، قابل مقایسه نمی باشد ، جنس بدنه دستگاه از ورق های گالوانیزه و استیل است و با توجه به نیاز مشتری برایشان تولید و ارسال میشود .قیمت دستگاه های خشک کن از ۲میلیون تومان شروع شده و تا ۱۰۰میلیون تومان میباشد.که البته قیمتها نیز با توجه به ابعاد و گنجایش دستگاه متغیر است .اما نکته مهمی که وجود دارد این است که در تمام دستگاههای خشک کن سبزیجات سیستم سیرکولار و همچنین PLC هوشمند تعبیه شده است. همچنین دستگاه مجهز به سنسور رطوبت است و میزان رطوبت را در دستگاه اندازه گیری میکند.از دیگر مزایای دستگاه سینی های آن است که اولا متحرک هستند و ثانیا بدلیل یک تگه بودن سینی از نظر جذب رطوبت غیر قابل نفوذ است سینی ها مشبک هستند و همین امر سبب یک دست خشک شدن میوه و سبزی جات است .تمام نقاط دستگاه قابل شستشو است و همین امر ما را از بقیه کاملا مجزا میکند .

  فراخوان اعطای نمایندگی

دستگاه خشک کن  اطمینان خشک کن  در سه نوع خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی را با ۱۸ ماه کارانتی و ۱۰سال خدمات پس ار فروش خریداری نمایید.نحوه خرید دستگاه

خشک کردن هرنوع میوه و هر نوع سبزی

شما میتوانید انواع سبزی مانند : شوید ، جعفری ، تره ، سبزی اشی، سبزی کوفته ای، سبزی های کوهی و …را با دستگاه خشک کن امید صنعت خشک کنید.

چیبس ساز انواع میوه

دستگاه چیبس میوه

دستگاه خشک کن میوه گرمسیری

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *