خشک کن گیاهان دارویی و قیمت

دستگاه خشک کن سبزی صنعتی

دستگاه خشک کن سبزی صنعتی

خشک کردن سبزیجات آنهم در مقدار زیاد دردسری بزرگ است .زیرا هم باید مکان زیادی را به آن اختصاص دهیم و هم اینگه مقدار زیادی از سبزیجات به خاطر مراقبت نکردن ازبین میرود .شرکت صنعتی امید صنعت مشکل را حل کرده است .جهت خشک کردن انواع سبزی در دستگاه خشک کن امید صنعت شما میتوانید انواع سبزی را در وان شستشوی سبزیجات ریخته و پس از شستشو و ابگیری سبزی آنرا در سینی های خشک کن ریخته و در دمای مناسب  خشک نمایید.

دستگاههای خشک کن اطمینان هواساز مناسبترین وسیله برای خشک کردن انواع سبزی و میوه است سینی های این دستگاه مشبک است تا هوا درقسمت بالا و پایین سینی در جریان باشد و محصول دچار گندیدگی نشود .از طرفی فن سیرکولار تعبیه شده در دستگاه سبب گردش هوای بهتر در تمام قسمتهای دستگاه میشود  و دیگر لزومی به سینی های چرخشی نیست.سنسور های رطوبتی در دستگاه که به میزان رطوبت در دستگاه حساس هستند .همچنین میتوانید انواع سیر موسیر ،فلفل،پاپریکا،اویشن،نعنا،جعفری،حتی سبزیجات مختلط مانند سبزی کوکویی،اشی،قورمه سبزی را در دستگاه خشک کنید.پش از خشک کردن سبزی آنرا با محصول خشک شده دیگر شرکتها مقایشه نمایید میزان رنگ سبز در محصول ما بیشتر از سایر خشک کنهاست.

دستگاههای خشک کن صنعتی ما از ۳۰۰کیلو تا ۳۰۰۰کیلو است. نوع مشعل در دستگاه خشک کن برقی-گازی-گازوییلی و با بدنه ای از جنس گالوانیزه است که میتوانید استیل دستگاه را نیز سفارش دهید.دستگاههای خشک کن با پست سفارشی در کوتاهترین زمان ممکن به تمام نقاط ایران صادر میشود این شرکت تولیدی ماهیانه بیش از ۱۰دستگاه خشک کن  صنعتی را به کشورهای همسایه صادر میکند.

  دستگاه خشک کن میوه چیست

قیمت دستگاه خشک کن سبزی نیز باتوجه به گنجایش دستگاه و نوع مشعل  و ورق بدنه دستگاه متفاوت است.میزان درامد زایی دستکاههای خشک کن ماهیانه از ۵ میلیون تا ۵۰میلیون متغیر است. جهت اشنایی و اطلاعات بیشتر همکاران ما ۲۴ ساعته اماده پاسخگویی به شما هموطنان عزیز میباشند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *