دستگاه اسلایسر و ورقه کن

دستگاه اسلایسر

دستگاه اسلایسر و ورقه کن

کارخانه اطمینان خشک کن  انواع دستگاه اسلایسر و ورقه کن را در چند نوع خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی در ظرفیت های مختلف طراحی و تولیدمیکند.تیغه های دستگاه اسلایسر خانگی از جنس استیل میباشدکه هر کدام برای انواع برش میوه و صیفی جات استفاده می شود .این دستگاه  درعین اینکه به اشپزخانه شما زیبایی میدهد ،وسیله ای مناسب برای شماست که براحتی میوه و صیفی اسلایس استفاده نمایید.

نحوه عملکرد دستگاه اسلایسر میوه

میوه های بدون هسته را در ابعاد مختلف، در ورودی این دستگاه قرار داده و با اهرمی که در بالای آن نصب شده است به آرامی فشار داده و کار برش انجام خواهد شد.

تیغه ها با یک الکترو موتور در داخل سیستم مکانیکی دستگاه اسلایسر میوه قرارداده شده و درحال چرخش میوه را اسلایس مینماید.قابلیت شستشوی بعد از اتمام کار نیز را دارا میباشد چرا که تمامی نقاطی که با محصول در تماس هستند از جنس آلومینیوم و یا استیل با گرید غذایی میباشند.ظرفیت این مدل دستگاه برش میوه از ۲۰۰ کیلو گرم در ساعت تا ۵۰۰ کیلوگرم متغییر میباشد.

دستگاه اسلایسر میوه صنعتی

دستگاه ورقه کن در صنایع بزرگ و کارخانجات در مصارف بیشتر از یک تن در ساعت مورد استفاده است این دستگاه  تیغه هایی از جنس فولاد  دارد که در داخل در داخل یک درام به صورت چرخشی انواع میوه را برش میدهد.این دستگاه با اسلایس میوه و انواع سبزی نظیر سیب زمینی ،پیاز ،هویچ و …انها را برای خشک کردن اماده میکند شما میتوانید همراه با دستگاه ورقه کن کارخانه بزرگاطمینان خشک کن  دستگاه خشک کن میوه را نیز سفارش دهید.

  دستگاه خشک کن پیاز

پیشنهاد میکنیم به جز دستگاه خشک کن میوه ،دستگاه خشک کن سبزیجات را هم مطالعه نمایید.

قیمت دستگاه اسلایسر میوه

جهت استعلام قیمت دستگاه خلال کن  میوه و دستگاه خشک کن میوه با شماره های:مهندس اشراقی:۰۹۱۹۸۲۰۱۲۷۸-مهندس حیدرپور:۰۹۱۹۸۲۰۱۲۷۶ تماس حاصل فرمایید.

برای بازدید از فروشگاه محصولات اطمینان خشک کن  اینجا کلیک کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *