درامد عالی با خشک کن میوه

درامد عالی با خشک کن میوه

درامد عالی با خشک کن میوه

امید صنعت در این مقاله به سوال شما پاسخ میدهد ایا درامد عالی با خشک کن میوه واقعیست؟

به سراغ تولید کننده های خشکباری رفته ایم که از شرکت امید صنعت و با راهنمایی ما چنین کسب و کاری را راه اندازی کرده اند

خانم س ر از روستایی در همدان (درامد عالی با خشک کن میوه )

این خانم اعلام کردند بعد از فوت همسرشان و بی سرپرستی و  باغهایی که پر از میوه بود و واقعا در تنگنا قرار گرفته بودند با کمک شرکت امید صنعت به خرید دستگاه میوه خشک کن روی اوردند.

بعد از خریداری دستگاه میوه خشک کن امید صنعت با کمک تعداد از زنان روستا میوه ها را خشک کردند و در مدت کوتاهی سودی دوچندان را عاید خود کردند این خانم میگوید : همسرم در طول این همه سال نتوانسته بود چنین سودی از فروش میوه های باغمان کند چون مقداری از میوه های ما خراب و فاسد میشدند.اما امسال به لطف خداوند تونستیم میوه های باغمان را خشک کنیم و با معرفی مشتریهای نقد امید صنعت کلیه محصولات باغمان را به پول تبدیل کردیم .

این خانم میگوید دستگاه خشک کن ۳۰کیلویی را قرار است دستگاه خشک کن نیمه صنعتی خریداری کنم.

خانم پرستاری که خود را ش م معرفی کرد گفت من محبور بودم خرج خودم و خواهر و برادر هایم را بدهم شغل پرستاری خیلی درامد خوبی دارد اما کفایت نمیکرد با کمک یکی از دوستانم سبزی میخریدم و خشک میکردم گاهی میوه و …در ماه اول سرمایه اولیه خشک کن را که با پس انداز خریداری کرده بودم را سود کردم و از ماههای بعد کارم را ادامه دادم الان یک کارگاه کوچک و پر درامد با خواهرهایم راه اندازی کرده ام.

  میوه خشک کن با کیفیت و ارزان

اقایی که خود را مشهدی حسین معرفی کرد گفت:

من یک باغ هلو سیب انگور و زرد الو داشتم .

همیشه موقع فروش محصولاتم واقعا اذیت میشدم چون خریدارانی می امدند و محصولم را پیش خرید میکردند.

اما امسال حتی از پیش خرید هم خبری نبود به پیشنهاد یکی از هم روستایی هایم که از شهر به دیدنم امده بود یک دستگاه خشک کن خریداری کردم و در طول یک سال کارگاه میوه خشک کن زدم .

سرمایه دستگاه خشک کن خیلی زیاد نبود اما سودش واقعا عالی بود بنابراین به کارم ادامه دادم یک دستگاه ۳۰ کیلویی تبدبل به ۱۱۰کیلویی و الان ۵۰۰۰کیلویی شده است و سالانه بیش از ۵۰تن به کشورهای دیگر صادر میکنم.

فواید میوه خشک

آلبالو: طعم ترشی برخی از آلبالو خشک هایی که در بازار وجود دارند، کاملا غیرطبیعی هستند و علت اصلی آن اضافه کردن انواع مواد شیمیایی به آنها است. بنابراین پیش از خرید این ماده، حتما به بسته بندی آن بیشتر دقت کنید و مواد تشکیل دهنده آن را با دقت بخوانید تا بدانید چه چیزی را میل می کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *