درامد عالی با خشک کن میوه

خشک کن و میزان درامدزایی خشککن

خشک کن و میزان درامدزایی خشککن

امروزه خشکبار و فروش خشکبار یکی از پر سود ترین مشاغل معرفی شده است.همان طور که میدانیم با رشد روز افزون جمعیت ، میزان مصرف مواد غذایی چه به صورت فریز شده و خشک ، کارخانجات را بر آن داشته تا به خرید خشک کن های صنعتی بپردازند.

در مورد مشاغل کوچکتر مانند انواع کارگاههای خشک کن میوه و سبزی و یا خانمهای خانه دار برای ایجاد خوداشتغالی به خشک کردن انواع مواد غذایی رو آورده اند.اما مساله ای که در این قضیه وجود دارد اینست که خشک کردن مواد ان هم به مقدار زیاد یا در فصل های سرد سال منجر به کپک زدن محصول میشود . این یعنی ضرر کردن .اما راه حل کجاست؟

در این مقالع به معرفی خشک کن و میزان درامدزایی خشککن میپردازیم !

خشک کردن صحیح مواد سبب میشود که رنگ و بو و طعم مواد تغییر نکند. اما چگونه مواد را خشک کنیم؟

دستگاه خشک کن امید صنعت یکی از بهترین وسیله های خشک کردن انواع مواد است.زیرا با سیستم موجود در این دستگاه هوا در تمام نقاط آن به یک اندازه خشک میشود و دیگر شاهد دوگانگی در خشک شدن مواد غذایی نیسیتم و علاوه بر صرفه جویی در وقت ، محصولی با کیفیت تر در اختیار داریم به طوری که ماده غذایی از هر گونه الودگی محیطی ( بیولوژیکی و شیمیایی ) حفظ میشود .

درامد خالص خط تولید میوه خشک

معمولا هرکیلو میوه خشک حاصل ۱۰ کیلو میوه تازه است . سود حاصل از این کسب و کار ۶۰ درصد براورد میشود . قیمت هر کیلوگرم میوه خشک در بازار ۵۰ تا ۷۰ هزار تومان است و معمولا ۲۰ تا ۳۰ تومان برای تولیید کننده خرج دارد و اگر این کار با دستگاهی کم مصرف انجام شود میتوان از قیمت انرژی مصرفی چشم پوشید . این یعنی ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان سود هر کیلوگرم میوه خشک .

  دستگاه میوه خشک کن 50کیلویی

برای توبید چیپس میوه و یا سبزی خشک و یا هر ماد غذایی دیگر فضای زیادی لازم نیست و برای کسب و کار های خانگی یک اتاق خواب ۶ تا ۱۲ متری کافیست تا شمارا به یک تولیید کننده میوه خشک تبدیل کند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *