خشک کن میوه کابینتی

خشک کن میوه کابینتی

ایا شما از دوستداران میوه خشک هستید ؟ ایا خودتان تا بحال میوه خشک تولید کرده اید ؟ ایا با دستگاه خشک کن میوه کابینتی  اشنایی دارید ؟ ایا تصمیم به خرید دستگاه میوه خشک کن گرفته اید ؟

ما در این مقاله تصمیم داریم تا صنعت خشکبار را حتی به خانه های شما نیز بیاوریم .هدف از این مقاله اشنایی مختصری با میوه خشک کن هاست و اینکه هنگام خرید چه میوه خشک کنی را خریداری نمایید تا بعد ها دچار مشکل نشوید.

خشک کن میوه کابینتی چیست ؟

خشک کن میوه واگن دار  همانطور که از نامش پیداست شبیه کابینت و یا واگن است محفظه ای در دار که دسترسی به تمام قسمت های دستگاه را قابل دسترس میکند . خشک کن میوه واگن دار دستگاهی برای خشک کردن انواع میوه و سبزی ، گوشت ماهی ، میگو ، لیمو ، چای ، داروهای گیاهی و شیمیایی و خشک کردن صابون و سفال و به طور کلی بگوییم خشک کردن هر نوع ماده قابل ابگیری را میگویند .

این مطلب را از دست ندهید 

خشک کن چای

خشک کن میوه 

خشک کن سبزیجات

خشک کن لیمو عمانی

و برای بازدید از خشک کن ها و نحوه خشک کردن مواد اینجا را کلیک نمایید 

نکات ضروری در خرید دستگاه خشک کن میوه 

خشک کن میوه کابینتی

توجه به جنس بدنه در دستگاه میوه خشک کن

اگر تصمیم به خرید میوه خشک کن دارید پیشنهاد ما به شما دستگاهی از جنس الیاژ است .زیرا پروفیل یا همان پلاستیک فشرده به مرور زمان دچار خرابی میشود و از طرفی خاصیت سرطان زایی دارد پس بهتر است برای جلوگیری از انواع سرطان ها بالاخص خاصیت سرطان زایی آن در کودکان از این جنس در بدنه و سینی استفاده نکنید .

جنس سینی در دستگاه خشک کن میوه

ایا تا بحال به جنس سینی دستگاه خشک کن میوه  توجه کرده اید ؟

  کاملترین اطلاعات درباره خشک کن میوه

دستگاه خشک کن میوه یک سینی یک تکه باید داشته باشد تا در اثر گرما و رطوبت سینی دچار خوردگی نشود و از طرفی از مشخصه های دستگاه با کیفیت خشک کن میوه سینی مشبک آن است سینی مشبک هوا را در تمام قسمت های میوه به یک اندازه منتقل میکند و این انتقال سبب خشک شدن سریع و یک دست میوه ها میشود . گاری  حمل سینی میوه خشک کن شما را از زمان چیدن میوه تا لحظه بسته بندی همراهی میکند برای کارگاه هایی که تعداد کارگر کم است این گرینه بهترین گزینه است .

 

توجه کردن به اسانی حمل دستگاه

چرخ دار بودن دستگاه خشک کن میوه حمل دستگاه را اسانتر میکند زیرا گاهی برای نظافت و جابجایی دستگاه لازم است انرا حرکت دهیم و  اگر دستگاه چرخ نداشته باشد حمل آنرا با مشکل روبرو میکند . پس چر دار بودن دستگاه نیز ضروری است 

کم مصرف بودن دستگاه 

دستگاهها ی میوه خشک کن کابینتی با برق و گاز و گازوییل کار میکند پس طبیعی است که نگران مصرف سوخت در آنها باشیم اگر دستگاههای خشک کن میوه کابینتی اطمینان خشک کن را خریداری نمایید مصرف آن بقدری کم است که با برق خانگی نیز براحتی میتوانید دستگاه را روشن کنید و میزان برق مصرفی آن همانند یک مهتابی کم مصرف است .

ظرفیت های متنوع خشک کن میوه 

یکی از مواردی که باید توجه کنید دستگاههایی با گنجایش متنوع و ابعاد و اندازه های متنوع است که انتخاب ما را راحت تر میکند .

قیمت میوه خشک کن کابینتی

کارخانه اطمینان خشک کن کار را برای مشتریان راحت کرده است ما به فکر سرمایه مشتریان هستیم برای هر میزان سرمایه ای دستگاه داریم دستگاههای میوه خشک کن نقد و اقساط به فروش میرسد .

فروشگاه خشک کن میوه اطمینان خشک کن

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *