خشک کن میوه و تناسب اندام

خشک کن میوه و تناسب اندام

خشک کن میوه و تناسب اندام

شاید برای شما کمی جالب باشد که میوه خشک کن و تناسب اندام چه ارتباطی با یک دیگر دارند با خواندن این مقاله نقش میوه خشک کن بر تناسب اندام را بطور کامل خواهید دانست .

تاثیر میوه خشک بر سلامتی

همان طور که میدانید میوه تازه برای سلامتی و حفظ تندرستی نقش  بسیار زیادی دارد .ویتامین های موجود در میوه در هیچ یک از مواد غذایی نیست میوه تازه روی سلامت پوست و مو تاثیر فراوان دارد .شما با خوردن یک میوه تازه سلامتی را به بدن خود هدیه میدهید .آیا این مطلب را شنیده اید ؟ با خوردن یک سیب هرگز سرما نخواهید خورد واقعا درست است اگر شما هر روز یک عدد سیب میل کنید کمتر دچار سرما خوردگی میشوید

اما حالا ببینیم میوه خشک شده ایا تاثیری بر سلامتی افراد دارد ؟ ایا میتوان از آن به عنوان درمان کننده و پیشگیری کننده از بیماری ها یاد کرد ؟ با اطمبنان میگویم بله 

تاثیر خشک کن میوه بر تناسب اندام  

میوه های خشک شده روی سلامتی افراد تاثیر گذار است اما میوه خشک شده چگونه تولید میشود ؟ در مقالات قبلی راجع به خشک کن های میوه  و روش خشک کردن میوه صحبت کردیم اینگه چگونه میوه را خشک کنید با انواع و اقسام روش ها ، هر نوع میوه ای را که دوست دارید خشک کنید .

اما به این نتیجه رسیدیم که میوه خشک کردن کار اسانی نیست زیرا فقط بحث خشک کردن نبست ما باید میوه را در محیطی به دور از الاینده ها خشک کنیم و خشک کردن میوه در دستگاه خشک کن میوه کیفیت محصولات را بالا میبرد .حال که به این نتیجه رسیدیم نوبت به تناسب اندام و خشک کن ها میرسد .

  کاملترین جدول کالری میوه خشک

چه میوه خشکی برای لاغری مفید است 

میوه هایی که میتواند شما را در مدت کوتاهی لاغر کند کدامها هستند ؟

الوی خشک شده : این میوه با خاصیت ضد یبوستی خود باعث تخلیه روده ها از بدن میشود  اینجا ….

خرمای خشک شده : میوه خرما غنی از قند است اما دارای ویتامین Bمیباشد تا فرد را از پرخوری نجات دهد ویتامین Bبرای افزایش استقامت بدن مفید است .

کشمش : همانطور که میدانید کشمش خشک کرده انگور است وکشمش میتواند منبعی عالیبرای افرادی که میخواهند لاغر شوند باشد .

قیسی یا زردالوی خشک شده میتواند فرد را ساعتها سیر نگه دارد.

سیب خشک شده : منبعی عبی برای سیر نگه داشتن فرد میشود بنابراین از رژیم لاغری استفاده نمایید .

برای جلوگیری از پرخوری و اگاهی از میزان کالری در میوه خشک مطلب زیر را از دست ندهید .

میزان کالری های میوه خشک 

میوه خشک و چاقی

میوه خشک کلا خاصیت چاق کنندگی دارد البته کسانی که افزایش وزن دارند با خوردن مقدار کم از میوه خشک میتوانند خود را سیر نگه دارند اما کسانی که لاغر هستند و واقعا تمایل به چاقی دارند باید مقدار بیشتری را در وعده های غذایی به این دسته از تنقلات اختصاص دهند . پس افرادی که تمایل به چاقی دارند مصرف میوه خشک باتوجه به فیبر کم و قند زیاد  در این افراد انها را چاق میکند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *