خشک کن میوه قیمت طرزکار

خشک کن میوه قیمت طرزکار

خشک کن میوه قیمت طرزکار

دستگاههای خشک کن بهترین وسیله جهت خشک کردن هر گونه مواد غذایی هستند ، زیرا خشک کردن مواد غذایی در زیر نور افتاب ، در سایه ، در فر همگی از کیفیت مواد میکاهد زیرا مواد را به طور یک دست دست خشک نمیکند .

خشک کن میوه امید صنعت برای خشک کردن میوه ها، انواع توت ها، گیاهان، قارچ ها، سبزیجات. این فرآیند خشک کردن حاوی خواص ارگولپتیک می باشد و سطح بالای آب را به محصول می دهد. 

خشک کن میوه قیمت طرزکار

طرز کار خشک کن میوه به اینصورت است که پس از شستشوی مواد در داخل وان شستشو ، به وسیله یک اسلایسر میتوانید براحتی انرا ورقه ورقه کرده و در سینی های مشبک گالوانیزه چیده و براحتی درون دستگاه قرار دهید با استفاده از کاتالوگ که در دستگاه قرار داده شده است میزان حرارت را تنظیم نمایید از انجاییکه دستگاههای شرکت همگی تمام اتومات هستند یک تنظیم ابتدایی کافی است تا به صورت ساعتی و هفتگی و ماهانه شما انرا تنظیم کنید.

در این دستگاهها میتوانید انواع میوه های ظریف مثل توت و توت فرنگی و همچنین انواع میوه هایی با پوست ضخیم مانند هندوانه و خربزه را در آن خشک کنید .حتی شما میتوانید در این دستگاه گوجه فرنگی و پیاز و سیب زمینی را براحتی خشک نمایید.در دستگاه های خشک کن خرما، انواع تخمه ، انواع خشکبار ، خلال پوست پرتقال و نارنج ، انواع محصولات باغی و کشاورزی ، حتی شما میتوانید با این دستگاهها گوشت و انواع مواد غذایی را خشک کنید .انواع غذای حیوانات و لجن ، پوست تخم مرغ و…را در سریعترین زمان ممکن خشک نمایید.

  خشک کن توت فرنگی

خشک کردن انواع چوب بدون تغییر در رنگ و سایز و …خشک کردن پنبه ، پارچه و کاغذ را با دستگاههای خشک کن امید صنعت تحربه نمایید.

برای دیدن انواع محصولات کلیک نمایید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *