خشک کن میوه خرمالو

خشک کن میوه خرمالو

خشک کن میوه خرمالو

خرمالو یکی از انواع میوه های است گه طرفدار زیادی ندارد اما بدلیل داشتن خواص بسیار زیاد میتواند خشک شده و یا تازه مورد مصرف قرار گیرد .خشک کن خرمالو  وسیله ای کامل برای خشک کردن انواع میوه به خصوص خرمالو است .

 

خواص خرمالو 

میوه خرمالو  به شکل گوجه فرنگی و شیرین است جالب است بدانید همانند گوجه فرنگی خواص بسیار زیادی دارد .این میوه خوشمره دارای ویتامین Cبسیار بالایی است و خاصیت ملین بودن آن برای افرادی که به بیماری یبوست دچار هستند عالی است . افرادی که چربی خون بالایی دارند میتوانند از خرمالو استفاده کنند زیرا کبد چرب و چربی خونشان را از بین میبرد و همچنین افراد مستعد سکته مغزی از خرمالو حتما در سبد غذایی خود استفاده کنند .افرادی که مو و ناخن شکننده دارند از خرمالو حتما استفاده کنند زیرا رطوبت را به مو و ناخن میدهد و سبب میشود خرد نشوند .

 

خشک کن میوه خرمالو

مراحل پیش از خشک کردن خرمالو

خرمالو ها را تمیز بشویید در صورت امکان پوست انرا بگیرید زیرا برای نگهداری طولانی متد از خرمالوها مواد پارافینی به پوست آن میزنند بعد خرمالو را با چاقوی تیر اسلایس کنید .نکته مهم ( خرمالو ها را روی هم نچینید بعد از خشک دچار مشکل میشوید .

انواع اسلایسر

فروش اسلایسر 

نحوه خشک کردن خرمالو 

خرمالو را به ۴روش میتوان خشک کرد ما در این قسمت برایتان کاملا اموزش میدهیم خرمالو را چگونه خشک کنید تا کیفیت بیرون را داشته باشد .

خشک کردن خرمالو در افتاب 

خشک کردن خرمالو در فر

در این روش خرمالو ها را در دمای ۹۰ الی ۱۰۰درجه فر میگذاریم تا خرمالو ها خشک شوند و مرتب انرا جابجا میکنیم .

  مشخصات کامل دستگاه میوه خشک کن

خشک کردن خرمالو روی شوفاژ و بخاری هم روش اسانی است برشهای نازکی از خرمالو را روی فویل گذاشته و مرتب جابجاکنید میوه خشک شده را بعد از یک الی دورور خواهید داشت .

دستگاه خشک کن میوه خرمالو 

خشک کن میوه برای خشک کردن خرمالو دستگاه بسار مناسبی است زیرا خرمالو ها را بسیار خوشرنگ و با کیفیت خشک میکند چون زمان خشک کردن هم سریع صورت میگیرد میتوانیم بگوییم بهترین روش است یک بار امتحان کنید مطمئن باشید این روش را هرگز ترک نخواهید کرد .

۱-روش خشک کردن گیاهان دارویی

۲-خشک کردن الوچه

۳-دستگاه خشک کن سیر

۴-روش خشک کردن موز

۵-خشک کن گیاهان دارویی

۶-خشک کردن توت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *