خشک کن میوه اصفهان

خشک کن میوه اصفهان

تولید خشک بار و سود فراوان این محصول سبب شده است تا کارخانه های میوه خشک کنی متعددی راه اندازی شود .این باعث افتخار است که خشک کن میوه اصفهان نیز در شهر اصفهان راه اندازی شود .

شهرستانهای استان خوشبختانه از موقعیت اقلیمی خوبی برخوردارند و این سبب شده است تا انواع میوه و سبزی در این استان برداشت شود وهمین امر سبب رشد روز افزون خشکبار و در نتیجه تولید انواع دستگاههای میوه و سبزی خشک کن شده است .

محصولات کشاورزی و باغی استان اصفهان

به گزارش رسانه ها استان اصفهان تولید کننده انواع محصولات  : سیب زمینی، گوجه و فلفل دلمه ای ، زردآلو، گیلاس و آلبالو ، پیاز ، طالبی، گرمک و… که همگی به دلیل کشت روز افزون انها حتی صادرات به کشورهای همسایه نیز انجام میشود سبب گشته است که کشاورزان و تولید کنندگان خشک بار و میوه خشک به خشک کردن این میوه ها روی بیاورند و نیاز به دستگاههای میوه خشک کن در این استان بسیار بالا رفته است.حتی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان  نیز برای خرید دستگاههای خشک کن میوه اقدام کرده است .

کاربرد دستگاه خشک کن میوه 

با توجه به تولید انواع مواد غذایی و نیز رشد روزافزون جمعیت ، مارا بر آن داشت تا ماشین الات خط تولید میوه خشک را نیز افزایش دهیم کارخانجات خشک کن میوه وسبزی با خرید انواع دستگاه خشک کن میوه  سبزی و اقدام به تولید خشک بار ، چیبس میوه ، سبزی خشک ، گیاهان دارویی خشک چرخه اقتصاد کشور را به حرکت وامیدارند .

کاربرد خشک کن میوه

همانطور که میدانید خشک کردن میوه در فصول مختلف سال مشکلات خاص خودش را دارد در فصل بهار بارندگی های مکرر و تابستان گردو غبار ، پاییز و زمستان هم که مشکلات خشک کردن را بیشتر و بیشتر میکند .گاهی اتفاق میوفتد چند کیلو میوه را در زیر نور خورشید خشک کرده اید اما بعد از اتمام کار میبینید گرد و غبار زیادی روی میوه خشک نشسته یا اینکه حشرات روی میوه تخم ریزی کرده اند و متاسفانه در اخر کار میوه خشک مرغوبی ندارید اما اگر میوه خشک کن داشته باشید با زدن یک دکمه و در حدود نیم ساعت بعد میوه شما را خشک میکند از همه مهمتر اینکه دیگر از الودگی و بد رنگی میوه خبری نیست .میوه خشک کاملا یک دست و با رنگی کاملا شفاف خواهید داشت .ما کارمان مبالغه نیست خودتان امتحان کنید …

  کسب درامد با خشک کن میوه

طراحی میوه خشک کن

طراحی میوه خشک کن ها با توجه به نیاز بشر به صورت کاملا استاندارد صورت گرفته است .سینی دستگاهها در تمامی مدلهای ۳۰کیلویی الی ۵۰۰۰کیلویی روی یک گاری حمل سینی است که کارگران را از اولین مرحله تا اخرین مرحله همراهی میکند .

فاصله سینی میوه خشک کن استاندارد ترین حالت است فاصله سینی ها از هم ۱۵تا ۲۰ سانت است که با توجه به نیاز مشتری قابل تغییر هستند .

جنس دستگاهها را از ورقهای گالوانیزه انتخاب کرده ایم زیرا با دوام ترین نوع دستگاه هستند . 

طراحی چرخ در زیر دستگاهها سبب شده است تا حمل دستگاه اسانتر شود .

خشک کن سبزی

خشک کن گیاهان دارویی

خشک کن چوب

خشک کن لبنیات

 

دستگاه خشک کن خانگی برای بانوان

اگر  خانمهای خانه در منزل خود یک دستگاه خشک کن داشته باشین تمام میوه هایی که ممکن است بدلیل ماندن طولانی در یخچال و یا مهمانی بی استفاده مانده است را خشک کنند این امر سبب میشود تا با تولید میوه خشک حتی یک کیلو گرم حداقل ۷۰هزار تومان سود کند . شاید با شنیدن این حرف بخندید اما باید بگویم این یک واقعیت است خانمی که با خرید یک دستگاه خشک کن ، و خریدی میوه های میوه فروشی که واقعا ارزش زیادی نداشت توانست یک کارگاه میوه خشک کن ی کوچک راه اندازی کند و به قول ایشان درامد ماهیانه ایشان از حقوق همسرش بیشتر بود . برای مطالعه ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید 

نکات کاربردی کارگاه میوه خشک کنی

فروشگاه اطمینان خشک کن

روش خشک کردن انواع میوه و سبزی

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *