خشک کن مینی تک کابین

خشک کن مینی تک کابین

خشک کن مینی تک کابین

استقبال بی نظیر مردم کشور عزیزمان ایران از خشکبار و میوه و سبزی خشک شده ، تعداد زیادی از افراد باهوش تجاری بالا را برآن داشت تا درصدد خرید میوه خشک کن های مینی تک کابین برایند .

خشک کن مناسب کسب و کار کوچک خانگی

مینی خشک کن ها یک دستگاه کوچک و جمع و جور برای کسانی است که قصد راه اندازی یک شغل خاتگی کوچک و پردرامد در کنار مشاغل دیگرشان و یا حتی کسانی که قصد دارند این شغل را بعنوان شغل اصلی خود داشته باشند . یک طراحی هوشمندانه برای تولید یک دستگاه سبب میشود تا مشتریان با رصایت تمام به خرید محصول مورد نیازشان ترغیب شوند . خشک کن میوه مینی کابین  با وزن تقزیبی ۵۰الی ۶۰کیلو گرم تولید شده است تا کاربران عزیز برای جابجا کردن خشک کن دچار مشکل نشوند و بتوان براحتی و بدون نیاز به جرثقیل ، دستکاه مینی خشک کن تک کابین را از پله ها بالا و پایین برد.

ظرفیت دستگاههای خشک کن گوچک 

مینی خشک کن ها ی تک واگنه در ظرفیت های متنوع از ۳۰کیلویی تا ۹۰ کیلویی طراحی شده اند و تعداد سینی ها از ۶ سینی الی ۲۰سینی میباشند که ضمن مشبک بودن ، ضد آب و زنگ زدگی است و کاملا قابلیت شستشو دارد . گاری حمل سینی در کلیه دستگاه های خشک کن چه مینی و چه صنعتی در دستگاه تعبیه شده است تا کاربران با راحتی و اسودگی خاطر بتوانند سینی ها را جابجا کنند . رنگ و اندازه دستگاههای مینی خشک کن دقیقا به اندازه دستگاهها وسایل اشپزخانه است تا مشتریانی که با کمبود جا مواجه هستند با خیال راحت در کنار وسایل اشپزخانه قرار دهتد .

  مشخصات کامل خشک کن میوه

عایق دستگاه از بهترین نوع عایق در بازارهای جهانی استفاده شده است تا با اتلاف انرژی مواجه نشویم و بارده کار به ۱۰۰ درصد برسد.

خشک کن مینی تک کابین مناسب تولید نیمه صنعتی

بسیاری از افراد چه زنان خانه دار و چه تولید کنندگانی که قصد راه اندازی یک کسب و کارجدید هستند و کار خود را پله پله رونق میدهند و میخواهند با احتیاط سرمایه خود را وارد بازار خشک بار نمایند این دستگاه کوچک  ( خشک کن مینی نک کابین ) مناسب ترین وسیله است . زیرا در محیط خانه خود بدون نیاز به اجاره مکان به راه اندازی شغل پردامد پرداخته اند .

کاربرد خشک کن مینی

برای خشک کردن انواع سبزی جات و میوه جات ، داروهای گیاهی ، انواع گوشت ماهی و میگو  در اندازه کم ، از  حشک کن مینی تک کابین  استفاده میکنند . سرمایه اولیه برای این دستگاهها از خرید یک دستگاه خشک کن و خرید مقداری میوه و سبزی است که کم کم میتوان با خرید اسلایسر و دستگاه بسته بندی و حتی کارگران خشک کن کار را توسعه داد 

موفق باشید…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *