خشک کردن توت

خشک کردن توت

خشک کردن توت

خشک کردن توت یکی از مشاغل تولیدی خشکبار است که سالانه درامد زیادی هم تولید میکنند

روشهای مختلف خشک کردن توت

روش خانگی در این روش توت ها را تمیز در اب شستشو میدهیم و سپش پارچه ای تمیز را زیر افتاب پهن کرده و بعد از سه روز توت ها خشک خشک میشود.بعد از آن توت های خشک شده را در ظرف شیشه ای تمیزی ریخته و یا در هوای ازاد قرار میدهیم.

روش ماشینی خشک کردن توت این روش هم روشی متفاوت با قبل است زیرا در موارد زیادی به سودمان میشود در این روش میوه ها را در سینی های خشک کن قرار داده و دستگاه اتوماتیک را روی درجه مخصوص که بستگی به نوع شرکت خشک کن دارد تنظیم کرده و بعد از مدت کوتاهی توت خشک هایی با کیفیت خواهیم داشت.

رنگ توت خشک بستگی به روش خشک کردن میوه دارد اگر میوه سفید و تمیز خشک شده بود یعنی با کیفیت عالی است.

 

قیمت دستگاه خشک کن توت

قیمت دستگاه های خشک کن بر اساس دو معیار، اندازه دستگاه و تعداد سینی ها تعیین می شوند و امکانات آنها تفاوتی چندانی با یکدیگر ندارند.

قیمت دستگاه خشک کن توت خانگی

این مدل خشک کن از نظر ظاهرب کوچکتر است وگرنه تفاوت انچنانی با نمونه های دیگر خشک کن نداردتعداد سینی در این نوع از ۱تا۱۰عدداست

قیمت دستگاه خشک کن توت نیمه صنعتی

این نوع بزرگتر از نمونه خانگی است و حدود ۱۰ عدد تا ۳۰ عدد وجود دارد. قیمت دستگاه خشک کن نیمه صنعتی در بازار قیمتی بین ۹ میلیون تا ۲۵ میلیون است

  تولید کننده میوه خشک کن

قیمت دستگاه خشک کن توت صنعتی

دستگاه های خشک کن صنعتی برای مصارف عمده ای مورد استفاده قرار می گیرد، و برای به کارگیری این دستگاه باید مکان و فضای زیادی را اشغال میکند. و تعداد سینی های این دستگاه از ۱۰۰ عدد به بالا است. این دستگاه صنعتی از مشعلهای این دستگاه گازوییلی و  برقی و گازی استفاده می نماید. قیمت این دستگاه ها عددی بین ۵۰ میلیون تا ۶۰۰ میلیون است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *