طرز کار دستگاه میوه خشک کن

ارتباط سرطان و میوه خشک

ارتباط سرطان و میوه خشک

ارتباط سرطان و میوه خشک

 

ارتباط سرطان و میوه خشک شده چیست آیا براستی میوه خشک موجب سرطان میشود یا برعکس از سرطان جلوگیری میکند.

همانطور که میدانیم نحوه خشک کردن میوه ها با یکدیگر متفاوت است میوه ها را باید طوری خشک کرد که کوچکترین اسیبی به بافت میوه وارد نشود تا مواد مغذی آن کاملا حفظ شود.
الو خشک شده  میوه ای است که به حفظ روده از بیماری سرطان جلوگیری میکند.این میوه ارزشمند به حفظ باکتریهای روده کمک میکند .

میکروبیوتا یکی از میلیونها باکتری موجود در روده بوده که در جای خودش منحصر به فرد است این باکتری در زمانی که دچار اختلال میشود عفونت‌های روده‌ای شدت یافته و به دنبال آن میزان خطر سرطان روده نیز افزایش می‌یابد.

ترکیبات فنولی موجود در الو خشک همانند انتی اکسیدان عمل میکند و رادیکالهای ازاد در روده را ازبین میبرد. رادیکال‌های آزاد می‌توانند به DNA آسیب رسانده و خطر سرطان‌های روده را افزایش دهند.

مواردی که باید رعایت کنیم

روند تهیه میوه‌های خشک شده در داخل منازل قابل کنترل نیست بنابراین اطمینانی به رعایت بهداشت از جانب افراد تولیدکنندگان این محصول وجود ندارد چرا که به علت نیاز به گرما، بسیاری از اینگونه مواد خوراکی را در فضای باز و زیر نور آفتاب خشک می کنند و با مجاورت میوه‌های آبدار در گرد و خاک و آلودگی هوا، مواد خوراکی را آلوده می کنند. بنابراین این خوراکی‌ها علاوه بر اینکه فوایدی ندارند بلکه منجر به ورود بسیاری از میکروب‌ها به بدن مصرف‌کننده می‌شوند.

شرکت سازنده خشک کن های میوه اطمینان خشک کن انواع خشک کن های برقی و گازی و گازوییلی را با توجه به نیاز مشتری تولید کرده و با پایینترین قیمت به فروش میرساند.

  میوه خشک (چیپس میوه) ضامن سلامتی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *