آشپزی اسان با استفاده از دستگاه اسلایسر

امید صنعت روشهای آشپزی اسان با استفاده از دستگاه اسلایسر را در این صفحه برای علاقمندان قرار داده است.

طرز تهیه پیاز داغ شیشه ای

آشپزی اسان با استفاده از دستگاه اسلایسر

 

ابتدا با دستگاه اسلایسر اطمینان خشک کن پیاز را به صورت خلالی یا نگینی اسلایس نمایید سپس در قابلمه‌ی مناسبی آب و پیاز را بریزید و روی اجاق بگذارید. از زمان جوش به مدت ۱۰ دقیقه آن را بجوشانید. سپس در صافی بریزید تا کاملاً بدون آب شود. اینک در روغن داغ و فراوان آن را سرخ کنید. سپس در صافی بریزید تا روغن آن جدا شود.


مواد لازم ترشی ذرت

ذرت کامل   ۸ عدد بزرگ

سرکه سیب  ½۴ پیمانه

پیاز قرمز ۱ عدد بزرگ

شکر  ¾پیمانه

نمک  ¼پیمانه

فلفل چیلی قرمز  ۷ عدد

برگ بوی خشک   ۱ عددترشی ذرت

ترشی ذرت
ترشی حلقوی بلال

آشپزی اسان با استفاده از دستگاه اسلایسر

طرز تهیه ترشی ذرت

سرکه، ۶ پیمانه آب، شکر، نمک و برگ بو را در قابلمه ای بریزید و بگذارید بجوش آید. مایع را هم بزنید تا شکر کاملا در آن حل شود. فلفل  (۳تا) را به صورت طولی برش دهید و به همراه بقیه فلفل ها آن ها را با مواد دیگر مخلوط کنید. بعد زیر دیگ را خاموش نمایید و بگذارید تا مواد خنک شود.
در این فاصله ذرت ها را با دستگاه اسلایسر امید صنعت به قطعاتی با طول ۴ سانتی متر برش بزنید. سپس پیازها را با اسلایسر امید صنعت  ورقه ورقه کنید و آن ها را به همراه ذرت ها در ۴ شیشه درب دار تمیز با ظرفیت ۱ لیتر قرار دهید.
سرکه را که هنوز گرم است بر روی شیشه ها بریزید، اگر مقداری از این مایع باقی ماند آن را دور بریزید. درب ظرف ها را نبندید و آن ها را به مدت ۱٫۵ ساعت در یخچال بگذارید تا خنک شوند، سپس درب ظرف ها را بگذارید. حداقل به مدت ۱ روز و حداکثر ۲ روز آن ها را در یخچال نگه دارید.

  تمیز کردن انواع خشک کن میوه

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *