خشک کن کابینتی

سیستم های خشک کن  کابینتی نیاز به تولیدات کم و متوسط را براورده می کند. خشک کن های کابینتی یک پلت فرم پایدار ارائه می دهند.

از طریق آن بسیاری از محصولات با اطمینان خشک می شوند.

با استفاده از کنترل های ساده و موثر برای درجه حرارت، سرعت هوا و رطوبت، کابینت خشک کن با طیف وسیعی از محصولات مورد نیاز روبرو می شود.

هنگامی که انعطاف پذیری و کمبود آب با کیفیت مورد نیاز است، اما فضا کوچک است،

خشک کن کابینتی یک انتخاب منطقی است.

فشرده و همه جانبه، قادر به خشک کردن است، خشک کن های کابینتی سیستم های تجاری Dehydrator Systems در محدوده وسیعی از ظرفیت ها قرار می گیرند

به طور کامل ساخته شده است، از جمله یک قاب فولادی لوله ای و ورق فلز سنگین،

خشک کن های کابینتی سیستم تجاری خشک کن با اخرین مدل ساخته شده است.

پوسته بیرونی عایق بندی شده و با مینای  صنعتی تکمیل شده است.

کنترل های دما و جریان هوا اپراتور را با کنترل محتاطانه محیط خشک شدن داخل خشک کن فراهم می کند.

یک درب دسترسی بزرگ و قفسه های ثابت باعث می شود که محفظه کابینت بارگیری، بارگیری و تمیز کردن آسان باشد.

یک فن قدرتمند و مستقیم از سوخت گاز استفاده می کند تا تیم های خشک کن کریستال های Dehydrator Systems را به بهترین سیستم های موجود تبدیل کنند.

برای کیفیت بی نظیر، انعطاف پذیری و عملکرد، خشک کن های کابینتی تجاری سیستم های خشک کن برای سیستم های تولید کوچک و متوسط ​​را انتخاب کنید.

 

انعطاف پذیری

استفاده از مواد سینی مختلف، توانایی به طور کامل زمان خاموش شدن را تغییر می دهد و قادر به استفاده از تکنیک های ضد جریان، جریان موازی و خشک کردن، خشک کن های سینی را یکی از انعطاف پذیرترین نوع خشک کننده ها در بازار می کند.

هزینه

طراحی  ساده شده و هزینه های عملیاتی نسبتا کم باعث ایجاد خشک کن های سینی و جایگزینی ارزان قیمت برای خشک کن های کم هزینه می شود.

خشک کن سینی یک فن آوری خوب است.

R-5A Harvest saver برای خشک کردن همه چیز از ماهی ها تا گل ها استفاده می شود.

صرف نظر از محل، محصول یا آب و هوا، خشک کن های سینی محصول انتخابی هستند که در مورد کیفیت پایین آب برای یک طیف وسیعی از محصولات غذایی استفاده می شود.